Oyunculuk Ajansı - İzmir Cast Ajans | Nasyonel İzmir Ajans

Oyunculuk Ajansı

Oyunculuk Nedir ? Nasıl iyi bir oyuncu olabilirim ? 

Nasyonel Cast Ajans olarak 1999 yılında Ankara'da başlayan serüvenimiz şuan Türkiye geneline yayılmış durumdadır. Yapım şirketlerine eğitimli oyuncular yetiştiren ajansımız, Oyunculuğa yetenekli kişileri eğitmeyi kendisine ilke edinerek bir oyuncunun ajansa müracaatından itibaren alacağı diksiyon,şan ve kamera önü oyunculuk kursları için profosyonel eğitmenleri ile hizmet vermektedir.

Günümüzün en popüler sanatı hiç şüphesiz sahne sanatlarıdır. Sahne sanatları alanında belli bir seviyeye gelmek, kendini seyirciye kabullendirme süreci yeteneğin belli bir süre yoğrulması ile mümkün olmaktadır. 

İyi bir oyuncu ancak profesyonel ve kendini sahne sanatları konusunda iyi bir şekilde yetiştirmiş kişilerden alınacak eğitimle sağlanacaktır. Günümüz sahne sanatları alanında iyi bir oyuncu olmak isteyen her yaştan insanların başvuracağı yer oyunculuk ajansları olmaktadır. 

Bizim siz değerli oyuncu adayları için sunmuş olduğumuz çok yönlü ve aktif sahne eğitimlerimizle hangi yaş gurubu içerisinde olursanız olun profesyonel bir oyuncu adayı olmanız bizim için yeterli.Bizler oyunculuk ile ilgili her türlü eğitimlerle yanınızdayız. Bilindiği gibi oyunculuk yüksek bir performans ve yüksek bir özgüven gerektirir. 

Bunun yanında beden dili belki de oyunculuğu oluşturan en temel bileşendir. Bu yüzden bizler siz değerli oyuncu adayları için hem bu performans bilincini hem de sahne üzerinde size gerekli olan her türlü nefes ve beden dilinin eğitilmesi konusunda yardımcı olmaktayız.Oyunculuk ajansı denilince akla ilk bizim ajansımız gelmektedir. 

Halen yayında olan ve yüksek beğeni ile izlenen bir çok sinema ve dizi filmleri için yediden yetmişe bizden eğitim alarak oyunculuğa başlayan insanlar var. Nasyonel ajans ile sizlere kaliteli ve bir oyunculuk hizmeti veriyoruz. Tüm oyuncu adaylarını oyunculuk ajansı ile buluşturuyoruz.

İLETİŞİM

info@nasyonelajans.com
0232 421 44 03
Kıbrıs Şehitleri Caddesi Kenet Sitesi No: 46 Alsancak-Konak/IZMIR

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

SOSYAL MEDYADA BİZ

Türkiyenin En Kurumsal Cast Ajansı

0(850) 644 31 12

© 2023 Nasyonel Ajans. Tüm Hakları Saklıdır.