Oyunculuk Ajansı


Oyunculuk Ajansı günümüz en popüler sanatı hiç şüphesiz sahne sanatlarıdır. Sahne sanatları alanında belli bir seviyeye gelmek, için iyi bir Oyunculuk Ajansı ile masaya oturmanız hatta düzgün kontratlar yapmanız gerekmektedir.

İyi bir oyuncu ancak profesyonel ve kendini sahne sanatları konusunda iyi bir şekilde yetiştirmiş kişilerden alınacak eğitimle sağlanacaktır. Anlaşma sağladığınız oyunculuk ajansı bu konuda sizlere yön gösterecektir. Günümüz sahne sanatları alanında iyi bir oyuncu olmak isteyen her yaştan insanların başvuracağı yer oyunculuk ajansı olmaktadır.

Bizim siz değerli oyuncu adayları için sunmuş olduğumuz çok yönlü ve aktif sahne eğitimlerimizle hangi yaş gurubu içerisinde olursanız olun profesyonel bir oyuncu adayı olmanız bizim için yeterli. Oyunculuk ajansı olarak bizler oyunculuk ile ilgili her türlü eğitimlerle yanınızdayız. Bilindiği gibi oyunculuk yüksek bir performans ve yüksek bir özgüven gerektirir.

Bunun yanında beden dili belki de oyunculuğu oluşturan en temel bileşendir. Bu yüzden bizler siz değerli oyuncu adayları için hem bu performans bilincini hem de sahne üzerinde size gerekli olan her türlü nefes ve beden dilinin eğitilmesi konusunda yardımcı olmaktayız. Oyunculuk ajansı denilince akla ilk gelen Nasyonel Cast Ajansıdır..

Halen yayında olan ve yüksek beğeni ile izlenen birçok sinema ve dizi filmleri için yediden yetmişe bizden eğitim alarak oyunculuğa başlayan insanlar var. Nasyonel ajans ile sizlere kaliteli ve bir oyunculuk hizmeti veriyoruz. Tüm oyucu adaylarını oyunculuk ajansı buluşturuyoruz.

Nasyonel Oyunculuk Ajansı

Nasyonel cast ajans bugüne kadar yüzlerce profesyonel oyuncuyu televizyon sektörü ile buluşturmuştur. Ayrıca reklam ve sinema sektörüne yeni yüzler katan Nasyonel oyunculuk ajansı sunduğu menajerlik hizmetleriyle de adından sıkça söz ettirmektedir. Her zaman sektöre yeni ve kaliteli yüzler kazandıran cast ajansımız, yapımcılara ve firmalara danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Bu konuda ajansımıza başvuran yeni yüzlerle görüşmeler yaptıktan sonra web sitemizde yayınladığımız fotoğraflar ve ortak çalıştığımız cast direktörleri sayesinde yapımcıların oyuncular ile iletişime geçmesini sağlıyoruz.

 

Nasyonel Oyunculuk Ajansı Hizmetleri

Cast ajansımız, oyuncu ya da oyuncu olmak isteyenlere birçok imkân sunmaya devam etmektedir. TV, sinema ve reklam dünyasına yeni yüzler kazandıran ajansımız, profesyonel ekibiyle birlikte her zaman kaliteli projelerde yer almayı sürdürmektedir. Üstelik ajansımıza başvuran oyuncu adaylarının projelere kabul edilmesinden sonra gerekli olan tüm destekleri de sunmaya devam ediyoruz. Uzman kadromuzun yönettiği bu süreçler aynı zamanda oyuncuların kendini daha rahat hissetmesini sağlar.

Nasyoneloyunculuk ajansı olarak yetenekli oyuncuları yapımcılarla buluştururken aynı zamanda firmamıza yapılacak başvuruları özenle değerlendiriyoruz. İlk görüşmenin ardından uygun adayları tüm süreç ve işleyişlerimiz ile ilgili bilgilendirerek yeteneklerini geliştirmeleri adına bizim belirlediğimiz eğitmen ve oyunculuk okullarına yönlendiriyoruz. Eğitimlerde üst düzey performans gösteren yetenekli oyuncu adaylarımızı alanında uzman profesyonel oyuncu fotoğrafı çeken fotoğrafçılara yönlendirerek cv oluşturmalarında yardımcı oluyoruz. Fotoğraf çekimi yapılan adayları resmi web sitemizde yayınlıyoruz. Projelerine yeni yüzler kazandıran yapımcı şirketleri veya cast direktörlerine ajansımızın deneyimli ekibi kadrosunda ki oyuncu adaylarının fotoğraf (headshot) ve bilgilerini sunmaktadır. Prodüksiyon şirketleri uygun adayı seçerek ajansımızla iletişime geçtikten sonra da oyuncu adaylarına detaylı bilgiler aktarılarak çekimin/görüşmenin yapılacağı adrese yönlendirilir.

Oyunculuk sektörünün gelişmesi cast ajanslarının da kapsamlı bir hizmet sunmasını sağlamıştır. Bu yüzden Nasyonel oyunculuk ajansı olarak dizi, film ya da reklam filmlerinde oyuncu olmak isteyen herkese danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bugüne kadar ajansımıza başvurduktan sonra dizi ve film projelerinde başrol olarak görev yapan onlarca kişinin olduğunu unutmayın. Detaylı bilgiler web sitemizde paylaşılmış ve oyuncuların kariyer basamakları bu sayede desteklenmiştir.

Ajansımız uygun oyuncu adaylarını deneyim ve tecrübeleri ile destekleyerek sektöre giriş yapmalarını sağlamaktadır. Bu yüzden sektördeki öncü cast ajansları arasında ilk sıradaki yerini koruyan firmamız, sektöre yeni yüzler kazandırmaya devam etmektedir. Elbette ajansımıza başvuran oyuncular daha çok büyük projelerde görev almaktadır. Çünkü prodüksiyon firmaları genelde uzun vadeli projeleri için ajansımızla iletişime geçebilir. Bununla beraber reklam filmlerinde oynamak isteyenler de ajansımıza hemen başvuru yapabilir.

Günümüzde oyuncu olmak isteyenlerin çoğu, deneyimsizdir. Fakat bu deneyimsizliklerini ortadan kaldırmak adına atılacak ilk adım elbette Nasyonel oyunculuk ajansı tarafından yönetilecektir. Başlangıçta nasıl davranacağını bilmeyen oyuncu adayları, uygun bir şekilde yönlendirilerek sektöre kazandırılmaktadır. Ajansımız oyuncu adaylarının kariyer basamaklarını atlaması için doğru yetenek yönetimi ile yol gösterecektir. Gerekli eğitim sürecinden geçen adaylar artık ajansımızda yeni proje yüzü olarak yerini alabilmektedir. Bugüne kadar çok sayıda sinema, dizi ve reklam projesine oyuncu kazandıran Nasyonel ajans, alanındaki çalışmalarını sürdürmektedir.

Profesyonel Bir Oyuncu Olmak için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kariyer hedefiyle oyunculuk mesleğine adım atanlar, oyunculuğun uzun bir süreç olduğunu bilmek zorundadır Nasyonel oyunculuk ajansı hizmeti alarak daha iyi bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Öte yandan profesyonel oyuncular her zaman gelişime, değişime ve öğrenmeye açık olmalıdır. Bu sayede daha kısa sürede kariyer basamaklarını çıkmaya başlayabilirsiniz. Elbette oyunculuk anlamında atılacak ilk adımda neler yapılması gerektiği de ancak cast ajanslarından öğrenilebilir. Yeteneklerinizi ortaya çıkarırken alacağınız profesyonel destekler sayesinde birçok projede yer alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Profesyonel bir oyuncu olmak isteyenler, verilen rolleri tam anlamıyla yaşamalıdır. Yani role kendinizi hazırlamak ve en güzel şekilde sunmak, izleyicilerde büyük bir etki oluşturacaktır. Haliyle bu durum kariyerinizdeki hedefe ulaşmak açısından hanenize yazılacaktır. Eğitim alırken teknik kısımlarla da ilgilenerek mesleğinizin gerektirdiği gibi hareket etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bu aşamasında kamera önü ve tiyatro eğitimleri de alacağınız için kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Dizilerde yeni bir yüz olmak isteyen adaylar, mesleğin ön koşullarıyla karşılaşmaktadır. Öncelikle bu meslekte kişiler kendi yeteneklerinin farkında olmalıdır. Ayrıca görsel sanatlara merak duyulmalıdır. Herhangi bir yeteneğinin farkında olunmaması, gelişimi engelleyecektir. Bu durumda oyunculuk mesleği için atılacak adımlar henüz başlangıçta olumsuz sonuçları beraberinde getirecektir.

Orijinal bir görünüme sahip olanlar ve yapımcı firmaların talep ettiği fiziksel kurallara uyum sağlayanlar, dizi ve filmlerde yer almaya başlar. Aslında kilo ve boy sınırıyla ilgili herhangi bir şart olmadığı için önceliğiniz, yeteneklerinizi ortaya çıkarmak olmalıdır. Elbette fiziksel görünüm her zaman dikkat çektiği için bu konuda bakımlı ve estetik yüzlerin şansı biraz daha fazladır. Tüm bu süreçlerin ardından ajansımızın sizi doğru bir şekilde yönlendireceğini ve dizi, sinema veya reklam filmi projelerinde yer alacağınızı unutmayın.

Özet olarak iyi bir oyuncu olmanın ilk yolu, Kariyer ve Şöhret yönetimi yapan başarılı oyuncuları sektöre kazandırması ile adından söz ettiren cast ajanslar olamlıdır. Sonrasında ajansın sizleri yönlendirmiş olduğu profesyonel oyunculuk eğitimlerine tabi olacaksınızdır. Ajnasınız başarılı bir şekilde yol keteden oyuncu adayını tüm yeteneklerini gösterebileceği projelerde yer almasını sağlar. İşte bu noktada Nasyonel oyunculuk ajansı olarak sunduğumuz menajerlik hizmetleri sayesinde doğru yerde ve doğru projede yer almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Oyuncu olmak için ihtiyacınız olan genel faktörler de aşağıdaki gibi sıralanmaktadır;

  • Diksiyon

  • Duygusal zekâ

  • Beden dili

  • Ses kullanımı

  • Çalışma

  • Gelişime açık olma

  • Eğitim

  • Yetenek

  • Gözlem yapabilme

Nasyonel Oyunculuk Ajansı Çalışma Prensibi

Oyuncu olmak ya da reklam filmlerinde yer almak isteyenler ilk olarak cast ajanslarına başvuru yapar. Kısa sürede değerlendirilmeye alınacak olan oyuncu adaylarından olumlu olanlara geri dönüş sağlanmaktadır. Olumlu dönüş alan oyuncular cast ajansına davet edilerek gerekli bilgiler yetkililer tarafından anlatılır ve projelerde nasıl yer alacağına dair bilgiler verilir. Elbette bu süreçte oyuncuların beklentileri üst düzeyde olmamalıdır. Zaten oyunculuk eğitimi almış olanların genelde reklam filmleriyle sektöre adım attığı bilinmektedir. Ancak kendini yapımcı firmalara ilk görüşmede kanıtlayan ve yeteneklerini sergileyen oyuncu adayları, başrol oyuncusu olarak projelere dahil edilebilmektedir.

Sadece dizi sektöründe değil sinema sektöründe de etkin bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Nasyonel oyunculuk ajansı olarak sinema oyuncusu olmak isteyenlere sunduğumuz destekle, kariyer basamaklarının kısa sürede çıkılmasını sağlıyoruz. Ajansımız oyuncu adaylarının güvenlik, maaş miktarları, imaj-stil, sağlık ve psikoloji gibi konularda tereddüt yaşamamasını sağlamak için özel bir ekiple çalışmaktadır. Bu anlamda Türkiye’nin en iyi cast ajansı olarak daha fazla beklemeden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Nasyonel Cast Ajans Menajerlik Çalışmaları

Ajansımız sadece sektöre oyuncu kazandırmamaktadır. Aynı zamanda oyuncu adaylarına menajerlik hizmeti de sunmaktadır. Özellikle de teknolojik gelişmeler sayesinde dizi ve film projelerinin çoğalması, yeni yüzlere olan ihtiyacı artırmıştır. Türk medya sektörünün gelişimini her zaman destekleyen ajansımız, aldığı başvuruları anında değerlendirmektedir. Bu sayede en uygun karakter seçimini yaparak şirketlerin yeni yüz arayışına destek sunmaktadır.

Ajansımız bünyesinde var olan oyunculara cast menajerlik hizmeti sunarak, sektördeki konumu hakkında bilgiler sunuyoruz. Ayrıca oyuncu adaylarının sahip olduğu özellikleri değerlendirerek hangi tür projelerde yer alacağına dair uygun seçimler yapıyoruz. O halde Nasyonel oyunculuk ajansı olarak, oyuncu olmak isteyenler için kapımızın her zaman açık olduğunu bir kez daha belirtmek isteriz.

Menajerlik bir kavram olarak, sanatçıların iş yönetimini sağlayan uygulamalardır. Cast ajansımız oyuncu adaylarının projelere en iyi şekilde sunulmasını sağlar. Bu kapsamda oyunculuk alanındaki her uygulama için adaylarımıza bilgiler sunuyor ve projelere hazırlık sürecini birlikte yönetiyoruz. Her zaman doğru projeyi beklemeyi ilke edinen ajansımız, sektörde kendini ispatlayan oyunculara öncelik veren menajerlerle çalışmalarına devam etmektedir.

Nasıl Oyuncu Olunur?

Nasyonel oyunculuk ajansı tarafından yapılacak görüşmelerde bu meslek için uygun bulunan oyuncu adayları ajansımız yetkilileri tarafından eğitim alması gereken hoca ve süreler ile ilgili yönlendirilir. Oyuncu olmak isteyenler birtakım süreçlerden geçmek zorundadır. Eğitim süresi boyunca yeteneklerine göre değerlendirilen adaylarda hedeflere yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Öğrenilen bilgiler de yapım ekibi/yönetmen tarafından yapılacak görüşmelerde kendinizi ispatlamanız için önemlidir.

Reklam, dizi ve sinema projelerinde yer almak için alınması gereken oyunculuk eğitiminde birbirinden farklı uygulamalar söz konusudur. Yine bu süreçte eğitim almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı durumlar da vardır. Oyuncu olmayı hayal eden ve kendini sadece bu alanda geliştirerek eğitim almak isteyenler ciddi bir araştırma sürecine dahil olmalıdır. Çünkü bu eğitim sadece profesyonel kişilerden alınmalıdır. Eğitmenlerin incelenmesi ve tecrübeleri hakkında bilgi sahibi olunması gerekirken oyunculuk kurslarının daha önce verdiği eğitimler de sorgulanmalıdır. Günümüzdeki bazı kurslarda eğitim veren kişilerin aslında oyunculuk anlamında herhangi bir katkısı olmadığı gözlemlenebilir. Bizim için yanlış bir eğitim alan oyuncu adayı olmanız, hiç eğitim almamış bir adaydan bile daha olumsuz bir durumdur. Bu sebeple Nasyonel oyunculuk ajansı olarak eğitmen seçimi konusunda da sizlere profesyonel destek sunmaya devam ediyoruz.

Oyuncu adayları eğitime başlamadan önce kursun nasıl bir eğitim imkanı sunduğunu bilmelidir. Her kursun farkın eğitim ve müfredata sahip olduğu da unutulmamalıdır. Haliyle en iyi teknikleri sunan kursların daha ön planda olması gerekir. Ek olarak uygulamalı eğitim veren kursların daha başarılı olduğunu unutmayın.

Oyunculuk noktasında eğitim vermeye özen gösteren kurslarda sahne tecrübesi edinirken ihtiyacınız olan nefes, diksiyon, karakter çözümleme ve doğaçlama gibi teknikleri de öğrenebilirsiniz. Oyunculuk ciddi bir deneyim gerektirdiği için bu konuda yetenek sahibi olduğunu düşünenlerin kesinlikle başvuru öncesi yanlış bir eğitim almamasını önerebiliriz. Nasyonel oyunculuk ajansı olarak sizleri sektöre oyuncu kazandırmak ve doğru bir eğitim vermeyi misyon edinen oyuncu eğitmenlerine yönlendirerek desteklemeye devam ediyoruz.

Türkiye’de medya sektörünün gelişmesi her zaman yeni yüzlere ihtiyaç duyulduğu anlamına gelir. Tamda bu noktada devreye giren ajansımız, oyunculuk eğitiminde dikkat etmeniz gerekenler hakkında da sizlere önemli detaylar sunar. Öncelikle oyunculuk eğitiminin başlangıcında nefes ve ses dersleri aktarılır. Oyuncu adaylarının ifade gücü pekiştirilirken doğaçlama ile kişisel yetenekler ölçülür. Yine başlangıçta tek kişi olarak uygulamaya alınacağınız için yeteneklerinizi ön plana çıkarmanızda yarar var. Ardından da gruplar halinde eğitimlere devam edilecek ve diksiyon dersleriyle eğitim desteklenecektir.

Nasyonel oyunculuk ajansı, yapacağınız başvuruların ardından bu süreçlerin tamamı hakkında detaylı bilgiler paylaşacak ve sektöre adım atmanızı sağlayacaktır. Zaten oyunculuk eğitimine dahil edilen bir adayın ilerleyen süreçte pek çok dizi, reklam filmi ve sinema projesinde yer alması muhtemeldir. Asıl önemli olan durum, kişisel yeteneklerin de bu alanda sergilenebilmesidir.

Nasyonel Çocuk Oyuncu Ajansı

Nasyonel ajans sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de cast ajans hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda Nasyonel oyunculuk ajansı üzerinden yetenekli olduğunu düşündüğünüz çocukların kaydını da gerçekleştirebilirsiniz. Ekranlarda sıkça rastladığımız çocukların her zaman izleyiciler tarafından sevildiği bir gerçektir. Bu yüzden küçük yaştaki çocukların yeteneklerini keşfeden ajansımız, birçok projede yer almalarını sağlıyor.

Reklam filmlerinin yanı sıra dizi ve filmlerde yer almaya devam eden çocukların birçoğu, ajansımızda yer alan kadrodan seçilmektedir. Ayrıca çocuklara medya sektöründe daha fazla yer verildiği için sizler de bu hizmetlerden bir an önce yararlanabilirsiniz. İlk oyunculuk deneyimlerini ailesine sergileyen çocukların her anında özel davranışları olabilir. Bu davranışları fark eden aileler daha fazla vakit kaybetmeden cast ajansımıza başvuru yapabilir. Yine bu süreçte çocukların sadece yetenek sahibi olması yeterli değildir. Bu yeteneklerin profesyonel kadrolarla desteklenmesi çok önemlidir. İzleyici tarafından güzel karşılanan çocuk oyuncular, zorlanmadan medya sektörüne ilk adımı atabilir.

Elbette çocukların başlangıçta ilgisi çok önemlidir. Çocukların hangi alana daha fazla ilgi duyduğu tespit edildikten sonra Nasyonel oyunculuk ajansı tarafından fotoğrafları çekilerek web sitemize konulur. Yetişkinlerde olduğu gibi sürekli prodüksiyon şirketleri tarafından ziyaret edilen ajansımız, çocuk oyunculara ihtiyaç duyarken bu ihtiyaçlarını ajansımız tarafından karşılamaktadır. Günümüzdeki pek çok çocuk oyuncu cast ajansı da aynı hizmeti sunmaktadır. Ancak birçok projeye yetenekli çocuk oyuncu kazandıran Nasyonel çocuk cast ajans olarak çalışmalarımızı sürdürüyor ve sektörü desteklemeye devam ediyoruz.

Her zaman güvenilir bir cast ajansa ihtiyacı olan çocuk sahiplerinin bu konudaki tüm tereddütleri firmamız tarafından giderilmektedir. Yapacağınız başvurulardan sonra ön görüşmeye alınacak ve çocuklarınızın sergileyeceği performansı da değerlendireceğiz. Ardından da çocuk cast ajans ekibimiz çocuklarınızı sektöre hazırlamak adına gerekli hizmetleri sağlamaya başlayacaktır.

Nasyonel Cast Ajans İstanbul

Oyuncu olmak isteyen adayların başvuru yapacağı Nasyonel oyunculuk ajansı İstanbul’daki çalışmalarını sürdürmektedir. Cast ajansları genelde büyük şehirlerde hizmet verirken, oyuncular için gerekli alt yapıyı sağlamaktadır. Motivasyon ve eğitim sürecinde her zaman oyuncu adaylarının yanında olurken, yetişkin, genç ve bebek oyuncu adayı kadromuzla beraber yeni projelere yeni yüzler katmanın mutluluğunu yaşamaya devam ediyoruz.

Medya sektöründe yer almak elbette zorlu bir süreci beraberinde getirmektedir. Ancak uygun eğitim programlarıyla desteklenen oyuncu adayları, karşılaşacakları güçlükleri kısa sürede ortadan kaldırarak projelerde yer almaya başlamaktadır. Aynı şekilde çocuk oyuncu adayları da heyecanlı bakışlar arasında ilk projede yer almanın heyecanını yaşamaktadır.

Eğer oyunculuğa merakınız var ise ve İstanbul’da güvenilir bir cast ajansı arıyorsanız daha fazla beklemeden firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Yapılacak değerlendirme süreciyle beraber Türk dizi, reklam veya sinema projelerinde yer almak için menajerlik hizmeti de sunmaya devam ediyoruz. Özellikle de İstanbul’da oyuncu olmak isteyen kişi sayısı arttığı için bu alandaki uzman kadromuz, başvuruları almayı sürdürmektedir. Prodüksiyon şirketinin neredeyse tamamı da İstanbul’da yer aldığı için oyuncu adaylarıyla daha hızlı bir şekilde görüşmek isteyecektir. Haliyle Nasyonel oyunculuk ajansı tam da bu konuda yeterli ve gerekli hizmeti sunarken, sektöre atacağınız ilk adımda yanınızda olacaktır.

Nasyonel Cast Ajans Ankara

Bugüne kadar yüzlerce referansı olan ve medya sektörüne yeni yüzler kazandırmaya devam eden ajansımız, Ankara ofisinde de başvuruları kabul etmektedir. İstanbul ve Ankara’da bulunan Yapım ekipleri reklam veya dizilere oyuncu aramaktadır İstanbul merkezli Nasyonel Cast Ajans Ankara için her iki şehirden de gelen projeler değerlendirilir. İlk olarak web sitemizi ziyaret eden veya yetkililerimiz ile iletişime geçen yapımcı şirketleri, cast direktörleri ve reklam ajansları görüşmek istediği oyuncu adayıyla kolayca iletişime geçmektedir. Bu süreçte cast ajansımızda oyuncu adayıyla görüşerek dikkat etmesi gerekenleri paylaşmaktadır. Haliyle oyunculuk sektörünü her zaman destekleyen ajansımız, oyuncu adaylarına kapsamlı bir şekilde menajerlik hizmeti de sunmaktadır.

Nasyonel oyunculuk ajansı Ankara ofisimize başvuru yapan adaylar değerlendirilerek görüşmeye davet edilir. Ofisimizde yapılacak görüşmenin olumlu sonuçlanması halinde yetkilierimiz bir yetenek yönetimi ve kariyer planlaması yapacaktır. Bu uygulama sayesinde projelerde yer alma şansınız daha fazla olacaktır. Belirttiğimiz üzere büyük yapımcı firmalar ilk olarak ajansımızla iletişime geçtiği için haliyle ajansımızın kadrosunda yer alan oyunculara şans vermektedir.